Sicilië
mei 2007
01.05.2007
19 °C
Met Hans en Marleen, Marjolein en Sander gaan we in mei een week naar Sicilië. Met een 'eigen huisje' bovenop de Etna voelen we ons de koning te rijk!
Het huisje ligt supermooi en heeft een heerlijke tuin én een eigen poes die iedereen (m.n. ons) wakker houdt 's nachts door gezellig bij je in bed te kruipen!
We bezoeken leuke dorpjes en stadjes als Taormina, Aci Trezza en Aci Castello, Catania en Siragusa. Met z'n tweeën gaan we ook nog een dagje op stap naar Piazza Armerina (naar de Romeinse Villa met prachtige mozaïeken) en Agrigento (wauw!!). Aan het eind van de week wandelen we op de Etna die ons al een aantal dagen in spanning houdt omdat hij rommelt en erg actief is (onze witte parasol op het terras ligt elke ochtend en avond onder de zwarte korrels en as, bleh!).
Ons huisje mét een mooie tuin én een poes!
Taormina
wandelen op de Etna
het zal je huisje maar zijn.........
´s nachts is de Etna steeds actief en ´s ochtends liggen de parasol en het terras onder het zwarte gruis.
We maken een tripje naar Piazza Armerina en Agrigento
Piazza Armerina:
Agrigento:
Siragusa
Het oor van dionysos
besloten liefde
Aci Trezza en Aci Castello
Catania
Geplaatst door joshester 09:51 Gearchiveerd in Italië Tagged family_travel Reacties (0)